Een goede wijnmaker kan met chardonnay overal uit de voeten. Ook in het zonovergoten Puglia. Een complete rijke op eiken gerijpte chardonnay, met tropisch en inheems wit en geel fruit, vanille, een appeltaartbotertje en gelukkig ook voldoende frisheid. Knap werk.
We kregen eerder een no bull chardonnay uit New South Wales (Australië) op de proeftafel. Ook toen stond een afbeelding van een potente stier op het etiket, die vervolgens werd verloochend in de tekst. Bij nader onderzoek bleek dat die producenten Schotse voorouders hadden, en de stier geen stier was, maar een Schotse hooglander.
Bij deze wijn lijkt er wat dat betreft geen connectie. Dus houden we het maar op de taaltechnische verklaring dat het staat voor een wijn zonder mooie praatjes en bullshit. En dat komt overeen met de inhoud. Hij mag zelfs best wat meer praatjes hebben.