Domaine des Maronnières

2024
Geproefd op 28 december 2025

Chablis uit de port folio van Marie-Noëlle en Laurent Ternynck die op hun Domaine de Mauperthuis (8 kilometer ten zuiden van Chablis) ook bourgogne blanc en rouge maken. Maar Chablis hebben ze ook in de vingers. Alleen heet hij dan Domaine des Marronniers.

Rijp wit fruit, beetje stervrucht, fijnmazig kalkig, zachte zuren en een flinke snuf witte peper. Een relatief ronde chablis.  Dit jaar met een vol procent minder alcohol dan de vorige die we proefden.

Er wordt op Les Marronniers, net als op Domaine de Mauperthuis,  gewerkt volgens de strikte eisen van het Demeter-label.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2018

Wit
- Chablis - Frankrijk
Producent: Domaine des Maronnières chardonnay >
12,5%
medium
Biologisch
Biologisch-dynamisch
Demeter
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
De Monnik Dranken € 17.55
wine-score-star

2024

wine-score-star

2018

Wit
- Chablis - Frankrijk
Producent: Domaine des Maronnières
chardonnay >
12,5%
medium
Biologisch
Biologisch-dynamisch
Demeter
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
De Monnik Dranken € 17.55
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.