Neleman

Orange Wine 2025
Geproefd op 7 augustus 2026

Derrick Neleman heeft een breed scala aan rood, wit, rosé en mousserend. En hij experimenteert erop los. Zodoende is er ook een orange wine in het assortiment. Ziet er uit als rosé, maar wordt gemaakt van de witte druif macabeo. Alsof we een rode wijn aan het maken zijn. Dus inclusief schilcontact. Vandaar de lichte kleur.

Is dus even wennen als je rosé verwacht. Maar is een light-variant als je volledig into the orange wine bent. ‘Orange is the new white’, is het mantra voor vele jonge wijnliefhebbers. Welkom allemaal. Leuk dat jullie meelezen!

Als we beredeneren vanuit de oude manier van wijn beschrijven, dan mag je je bij deze orange wine opmaken voor kamille, jasmijnthee, sinaasappelschil en frisgroene kruidigheid. De opmaat naar de volgende generatie.

wine-score-star

2025

wine-score-star

2024

Wit
- Spanje - Spanje
Producent: Neleman macabeo >
12%
medium
Biologisch
Duurzaam
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Jumbo € 9.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Gefrituurd eten, Inktvis 'a la plancha', Risotto pompoen
wine-score-star

2025

wine-score-star

2024

Wit
- Spanje - Spanje
Producent: Neleman
macabeo >
12%
medium
Biologisch
Duurzaam
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Jumbo € 9.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.