Niet de meest subtiele sauvignon blanc, maar frisfruitig zoals 't behoort.
2023
Te koop bij | Prijs |
Hoogvliet | € 3.39 |
Nettorama | € 3.49 |
Poiesz Supermarkten | € 3.39 |
Vomar | € 3.99 |
Boni Supermarkt | € 3.49 |
Spar | € 3.49 |
|
Dorade, Pittige currysoep met groenten, Zalm met citroen, Fruit de Mer, Kappertjes, Girasoli, Gegratineerde sperziebonen, Haloumi met tomaat, Groene asperges, Zalm met grapefruit en venkel |
2023
Te koop bij | Prijs |
Hoogvliet | € 3.39 |
Nettorama | € 3.49 |
Poiesz Supermarkten | € 3.39 |
Vomar | € 3.99 |
Boni Supermarkt | € 3.49 |
Spar | € 3.49 |
|
Dorade , Pittige currysoep met groenten , Zalm met citroen , Fruit de Mer , Kappertjes , Girasoli , Gegratineerde sperziebonen , Haloumi met tomaat , Groene asperges , Zalm met grapefruit en venkel , ... |
Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.