Perzik, ananas, kweepeer en rijpe gele appel, met daarna vanille, brioche met boter, room en lik eiken. Vol en zacht, maar er zit genoeg frisse zuren.
Deze Le Long Chemin wordt bovendien acht maanden op de fijne lie gerijpt, in nieuw Frans eikenhout. Dat verklaart die romigheid, brioche en vanille dus meteen.
Le Long Chemin betekent ‘de lange weg’. In het glas is de route vrij duidelijk: eerst tropisch fruit, daarna langs de bakker voor brioche en uiteindelijk nog even langs de botervloot.
2024
2022
2018
2017
| Te koop bij | Prijs |
| Mitra drankenspeciaalzaken | € 12.99 |
|
|
| Salade met kaas, Courgettepasta met kip en spinazie, Boter saus, Bisque, Omelet, Hamtaart, Quiche met prei, champignon en blauwe kaas, Zalm met citroen, Vis in botersaus, Ravioli met eidooier, ricotta en salieboter |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen, met tegenwoordig ook alcoholvrije tips.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.