Domaine de la Creuze Noire

Blanc de Blancs 'Extra Brut'
Geproefd op 7 augustus 2026

Champagne is niet de enige die weet hoe je een goede bubbel maakt. In Bourgogne kunnen ze er ook wat van.

Deze Crémant is gemaakt van 100% chardonnay. Dat heet dan weer Blanc de Blancs. Klinkt ingewikkeld, is het niet. Gewoon één druif, één stijl en heel veel geduld.

Ruim twintig maanden rijpt de wijn op de gistcellen. Dat levert geen overdreven of toastfeestje op, maar juist een zachtere mousse en net wat meer diepgang. Verder vooral frisse appel, citroen, een klein bittertje van grapefruit en die typische kalkachtige frisheid waar Bourgogne zo bekend om staat.

wine-score-star
Wit Mousserend
- Crémant de Bourgogne - Frankrijk
Te koop bij Prijs
Colaris € 17.95
wine-score-star
Wit Mousserend
- Crémant de Bourgogne - Frankrijk
Te koop bij Prijs
Colaris € 17.95
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.