Charles Frey

Pinot Gris 'Symbiose' 2019
Geproefd op 16 februari 2022

Symbiose: het langdurig samenwerken van verschillende soorten organismen. I'll scratch your back if you scratch mine. Maar dan met druivenstokken, stikstof in de bodem bevorderende plantensoorten, insecten en andere dieren. Alles en iedereen is welkom in de wijngaard van Charles Frey met de gedachte dat biodynamisch wijngaardenieren de kwaliteit van de wijn bevordert.

Het levert een pinot gris op zonder pinot grigio-potentie. Maar juist in de old school rokerige Elzas variant. Smokey. Puntig als een scherpe vuursteen op de speer van Fred Flintstone. Laat zich niet intimideren door spicy food. Kan wel tegen een stootje en peert lekker weg bij Aziatische gerechten. Specerijen-killer die gember en koriander kan weerstaan.

wine-score-star

2019

Wit
- Alsace - Frankrijk
Producent: Charles Frey pinot gris >
13%
medium
Biologisch-dynamisch
Demeter
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
opdronk.nl € 13.75
Brederode Wijnkopers € 13.75
wine-score-star

2019

Wit
- Alsace - Frankrijk
Producent: Charles Frey
pinot gris >
13%
medium
Biologisch-dynamisch
Demeter
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
opdronk.nl € 13.75
Brederode Wijnkopers € 13.75
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.