Lindeman’s

Sauvignon Blanc 'BIN 95' 2024
Geproefd op 19 december 2024

Net als de 2023 een sauvignon vol vriendelijk fruit, milder dan de meeste van z’n soortgenootjes, maar met deze oogst meer kittige voorjaarsgeuren onder de zachte smaken, wat aanweziger citrus in de smaak. Nog steeds gul en toegankelijk, nog steeds zachtdroog, maar kwieker en kordater. Sauvignoniger.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

Wit
- South Eastern Australia - Australië
Producent: Lindeman’s sauvignon blanc >
13%
medium
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 6.65
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Coquilles, Amandelen, Sushi, Asperges, witte met ham, gesmolten boter en ei, Jambalaya, Salade, Quiche met geroosterde spruiten en blauwe kaas, Lentepizza met asperges, doperwten en een eitje, Kipsaté, Spaghetti marinara met garnalen en zeevruchten
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.