Was de Bourgogne Chardonnay van de Lidl al de moeite waard, kan je voor de helft van het geld ook nog terecht in de Languedoc. In de grootste IGP van heel Frankrijk, de Pays d’Oc, staat de beroemdste witte druif ter wereld aangeplant: chardonnay. Voldoet vervolgens ook nog aan zijn daderprofiel met echte boter, perziksnoepjes en een tropisch banaantje. Voldoet aan de drie R’s: romigheid, rijkdom en een ridder te paard. Dat laatste zal de Chevalier zijn.
2023
2023
2021
Te koop bij | Prijs |
Lidl | € 4.19 |
|
Gember, Abbaye de Cîteaux, Vegetarisch beef Wellington met paddenstoelen en pompoen, Mon chou, Thaise pompoencurry uit de oven, Burrito, Dille, Aardappelsoep, Broodje kalkoen, Bloemkool met kaassaus, aardappelpuree en varkensworstje |
2023
2023
2021
Te koop bij | Prijs |
Lidl | € 4.19 |
Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.