Wat geeft deze veels te onbekende druif toch fijne wijn! Ook dit jaar weer.
In Zuid-Frankrijk doet ie dat onder de naam rolle, al mag ie daar lang niet zo vaak solo. In Italië noemt hij zich vermentino. En laten we eerlijk zijn: dat klinkt ook veel meer als een naam een artiest waardig. Helemaal als je dergelijke kunsten vertoont zoals deze uit Lazio. Vermentino di Lazio!
De wijn smaakt zoals zo vaak eerlijk en oprecht. Slank en sierlijk, fruitig en kruidig. De frisheid van de betere sauvignon, uitgerust met wat zonnigheid en landelijke bloemengeuren.
In de zomers geurende verte een verkoelend vleugje munt. Duidelijk ook grapefruit dit oogstjaar, rode, rijp en zoet.
Er wordt gevraagd om een encore…
2024
2023
2022
2021
2020
Te koop bij | Prijs |
Wijnkring | € 7.95 |
|
Griekse pastasalade met krokante feta, Salade Caprese, Kip met pesto, Hele geroosterde bloemkool met citroen en geitenkaas, Rotolo met courgette en ricotta, Risotto pompoen, Pastasalde met artisjok en ansjovis dressing, Frisse lente minestrone, Vitello tonnato, Penne snijbonen en deconstructed pesto |
2024
2023
2022
2021
2020
Te koop bij | Prijs |
Wijnkring | € 7.95 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.