Tegenwoordig lijkt het wel alsof alle rosés ter wereld op die uit de Provence willen lijken.
Qua uiterlijk doet bobal daar niet voor onder. Net zo pips. Maar in de smaak levert deze fruitbom een geheel eigen stijl, die volledig past bij de uitmonstering van de fles.
Modern. Strak. Jong van geest. Tegelijkertijd eigenwijs, voorwaarts en moedig. Met Haribo-aardbeien en -kersen. Maar ook aalbessen en frambozen. Kruidig, sappig en een aangenaam bittertje dit oogstjaar.
En – dat is geen wonder – dat smaakt naar meer.
2025
2024
| Te koop bij | Prijs |
| Plus | € 6.99 |
|
|
| Haloumi met tomaat, Paté, Volkoren pastasalade met erwtjes en kip, Ravioli met verse worst en tomaat, Ravioli met eidooier, ricotta en salieboter, Couscous salade met bloemkool, broccoli en artisjokharten, Tajine, Nasi goreng, Curry van zoete aardappel en kikkerwten, Griekse maaltijdsalade met gegrilde kip |
2025
2024
| Te koop bij | Prijs |
| Plus | € 6.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.