Esteban

Bobal Cabernet Sauvignon 2023
Geproefd op 17 februari 2025

Rosé. 'Halfvers product' hebben wij al vaker gemeld. En 'een uiterste consumptiedatum op het achteretiket zou niet misstaan' vervolgden we dan.

Maar wijnproducenten doen dat bijna nooit. Misschien kapitaliserend op het breed omarmde credo dat wijn lang moet liggen voordat ie op zijn allerlekkerst is. Bij 99,9 procent van al het wit en alle rosé is dat niet het geval: die zijn ready to drink vanaf het moment dat je ze kunt kopen. 'Niet te lang wachten' luidt het devies. En de makers van Esteban helpen om die kennis uit te dragen.

Op het backlabel treffen we een icoontje van een kantelend, half gevuld glas met daarbij de tekst in verschillende talen '2 jaar' en '2025'. Dat wil zeggen dat je tot het eind van het jaar hebt om te genieten van deze kloeke, lichte kruidige rosé uit 2023 die fijn droog is.

Aardbeien, kersen, bessen en een klein roomrandje zorgen voor de verdere invulling.

wine-score-star

2023

Rosé
- Vino de España - Spanje
Producent: Esteban bobal >cabernet sauvignon >
12%
medium
Biologisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Aldi € 4.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Courgettesoep met maïs, spinazie en rijst, Gehaktsalade Hawaï met ananas en veldsla, Regenboog tomaat plaattaart, Midden-Oosten keuken, Griekse Kofta met tzatziki, Vissoep, Pizza Margherita, Broodje kalkoen, Ansjovis, Patat
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.