Hardy’s

Rosé 'Crest' 2025
Geproefd op 15 juni 2026

Er zullen mensen zijn die deze rosé afkeuren op zijn donkere kleur. Dat is flauw. Want de kleur zegt meestal niet zoveel over de smaak.

Wel kan het zijn dat je niet zo’n fan bent van die 14 gram suiker per liter. Dat maakt hem lichtzoet. Maar ook daar is een markt voor. Bramen, aardbeien, Bubblicious.

Lichtzoete, enigszins donkergekleurde rosé die vanaf de andere kant van de wereld zijn weg heeft gevonden naar jouw eigen Albert Heijn. Je vindt hem ook wel een in de lokale avondwinkel, maar dan vaak met een ander prijskaartje. Wijnspijstip derhalve Turkse pizza, falafel of shoarma.

wine-score-star

2025

wine-score-star

2023

Rosé
- South Eastern Australia - Australië
Producent: Hardy’s
11%
medium
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 5.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Varken gegrild, Vissoep, Salade Calamari, Kip Piri piri, Broodje salami, Midden-Oosterse kip wraps met munt-sumakdip, Orechiette met palmkool, zongedroogde tomaten en olijven, Tabbouleh, Stoverij van jackfruit, Curry van zoete aardappel en kikkerwten
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen ook van jouw supermarkt, de wijnevent kalender, wijn-spijs advies en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen, met tegenwoordig ook alcoholvrije tips.