Fonjoya

Hey You Rosé 2024
Geproefd op 27 februari 2025

Frans maar ook Engels sprekende rosé.

‘Hey You.’

‘Oui?’

‘Yeah, you.’

Aha.

Vervolgt op het achteretiket met de marketingdienstmededeling: ‘Imagine a sunny day where laughter fills the air and friends gather!

Dan weet je dat zulks op bepaalde plekken op deze aardbol niet opgaat. Enfin, links en rechts is er vast nog wel een enclavetje onbezorgdheid open. Open die fles dus maar. Voor een vriendelijk snoeperige rosé die ook dit jaar weer op framboos, aardbeien en kersen trakteert met wat lichte kruiderij en een aardige frisse afdronk.

Levert – tevens volgens de achteretikettenscribent – een ‘Hey You Moment’ op.

‘Hey You.’

‘Moment, s.v.p.’

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

Rosé
- Pays d’Oc - Frankrijk
Producent: Fonjoya
12,5%
medium
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 4.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Griekse Kofta met tzatziki, Geroosterde knolselderij met worst en venkel, Satécurry, Pissaladière, Midden-Oosterse kip wraps met munt-sumakdip, Salade jet tomaat en pijnboompitten, Ham, Midden-Oosten keuken, Melanzane alla Parmegiana, Salade met tomaat
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen, met tegenwoordig ook alcoholvrije tips.