Bij een oud en ervaren bourgognehuis weten ze wel van wanten met de pinot noir. En dan maakt het niet uit waar ze de druiven vandaan halen. Dan krijg je in dit geval een Vin de France. Ze houden het qua alcoholgehalte beschaafd, dus de druiven zullen wel niet te zuidelijk zijn ingeslagen. Een aangename pinot noir, zonder dat het sap met de wijn op de loop gaat. Wat kruidigheid en lichte tannines om hem voldoende karakter te geven. Al jaren een consistente kwaliteit.
2024
2023
2022
2021
2020
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn nu van €7.59 voor €5.69 | |
|
|
| Teriyaki, Portobello, Coq au Vin, Macaroni and Cheese, Puttanesca, Loempias, Polenta, Wildstoof, Filet Mignon, Vegetarische moussake |
2024
2023
2022
2021
2020
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn nu van €7.59 voor €5.69 | |
|
|
| Teriyaki , Portobello , Coq au Vin , Macaroni and Cheese , Puttanesca , Loempias , Polenta , Wildstoof , Filet Mignon , Vegetarische moussake , ... |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.