Ballaturi

Sangiovese 2024
Geproefd op 15 september 2025

Presenteert zich overtuigender dan de eerdere editie (2022) die we beoordeelden. Gelukkig is de prijs hetzelfde gebleven.

Voor nog geen vijf euro kordaat en gevuld. Vol in de bramen, dik in de bessen, ruim in de zwarte kersen, goede sangiovesezuren en een aangenaam zuchtje specerij.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2022

Rood
- Terre di Chieti - Italië
Producent: Ballaturi sangiovese >
13%
vol
Te koop bij Prijs
Aldi € 4.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Linzen dahl, Orechiette met feta en olijven, Pasta Pomodoro, Pasta met pulled duck, Italiaanse maaltijdsoep met balletjes, Gnocchi arrabiata, Geroosterde knolselderij met worst en venkel, Thaise curry met kikkererwten, Focaccia, Marinara saus
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.