Deze Diva is door Astrid & Thérèse puur op het fruit gemaakt.
Een keer niet de dikke boterbabbelaar met vanille van houtgebruik, maar volop steenfruit met een vleug citrus.
Chardonnay zonder make-up. Zou je misschien niet van een Diva verwachten.
2024
Te koop bij | Prijs |
Astrid & Thérèse | € 9.45 |
|
Gamba's van de grill, Hartige borrelplank sticks met roomkaasdip, Kip curry, Bouillabaisse, Amandelen, Gefrituurd eten, Romige kippensoep met kokosmelk en kurkuma, Nasi Goreng van bloemkoolrijst en garnalen, Focaccia, Linzen-spinaziecurry met champignons en ei |
2024
Te koop bij | Prijs |
Astrid & Thérèse | € 9.45 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.