La Pirutta

Montepulciano d'Abruzzo 2023
Geproefd op 29 december 2024

Vertel het niet verder, maar sla in en geniet. Wijn van druif montepulciano uit Abruzzo is nog steeds onbekend en ongeliefd, geminacht en over het hoofd gezien door kenners, dus spotgoedkoop.

Terwijl toch een prima landwijn met onmiskenbaar Italiaans karakter. Rijp rood fruit, vleug herfstbos, iets kruidigs. Licht en helder en opgewekt van smaak, tegelijk pezig en aards en lekker stoer zonder zwaar te zijn. Hun wit, een verdicchio, is ook heerlijk.

wine-score-star

2023

Rood
- Montepulciano d’Abruzzo - Italië
Producent: La Pirutta montepulciano >
13%
medium
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Jumbo € 4.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Dal, Zoervleisj, Wrap met gehakt, kidneybonen, mais en courgette, Polenta met venkel en wildzwijnworst, Pasta met Ricotta, Joodse Brisket, Runderwang, Salami, Linzen dahl, Saltimbocca alla Romana
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.