Tenuta Il Palagio

Sister Moon 2015
Geproefd op 14 september 2020

‘Sister Moon’. Hit van domeineigenaar Sting. Verwijzing bovendien naar de verbanden tussen de aarde, de maan, de natuur en de mens. Voor de hand liggend: biologisch geproduceerd. Is de Super Tuscan uit de Sting-stal en de beste van het hele stel. Eigenlijk zijn het stuk voor stuk mooie wijnen en dit is het topstuk. Ze scoren wel ongeveer gelijk allemaal. Dat heeft dan weer te maken met de oplopende prijs. Die staat een hogere score in de weg. 

Vlezige, volle rosso, flanerend langs zijn eiken, schooierend langs specerij, zwierend langs zijn zuren. Krachtig, pronkend en pralend. Gepolijst met karamel en Coebergh bessen.

 
wine-score-star

2015

Rood
- Rosso Toscana - Italië
Producent: Tenuta Il Palagio cabernet sauvignon >merlot >sangiovese >
13,5%
vol
Biologisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Gall & Gall nu van €11.99 voor €9.59
wine-score-star

2015

Rood
- Rosso Toscana - Italië
Producent: Tenuta Il Palagio
cabernet sauvignon >merlot >sangiovese >
13,5%
vol
Biologisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 37.99
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.