Chevalier de Fauvert

Chardonnay 2023
Geproefd op 19 februari 2025

Was de Bourgogne Chardonnay van de Lidl al de moeite waard, kan je voor de helft van het geld ook nog terecht in de Languedoc. In de grootste IGP van heel Frankrijk, de Pays d’Oc, staat de beroemdste witte druif ter wereld aangeplant: chardonnay. Voldoet vervolgens ook nog aan zijn daderprofiel met echte boter, perziksnoepjes en een tropisch banaantje. Voldoet aan de drie R’s: romigheid, rijkdom en een ridder te paard. Dat laatste zal de Chevalier zijn.

wine-score-star

2023

wine-score-star

2023

wine-score-star

2021

Wit
- Pays d’Oc - Frankrijk
Producent: Chevalier de Fauvert chardonnay >
13,5%
medium
Te koop bij Prijs
Lidl € 4.19
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Gefrituurd eten, Fazant, Roodbaars, Aardappelknolsederijpuree met gegratineerde kaas, Soto ayam, Gezonde groentebowl met gebakken zalm, Thaise curry met zalm en kokos, Spaghetti met maïs en garnalen, Tortilla di patatas, Broccoli
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.