Wat vroeger Bourgogne Ordinaire of Bourgogne Grand Ordinaire heette wordt nu verkocht onder de naam Coteaux Bourguignons en mag afkomstig zijn uit alle departementen die de streek telt. Waar ordinaire in Frankrijk ‘gewoon’ betekent, heeft het woord bij ons een negatievere betekenis. Is dat de reden achter de naamswijziging van 2012?
Hoe dan ook, deze wijn is in ieder geval niet ordinair en ook niet gewoontjes. Een goed geslaagde kleine witte bourgogne. Niet vet, niet overdreven, maar een subtiele chardonnay van het type waar ze in die relatief noordelijke streek zo bedreven in kunnen zijn: fris en zuiver. Klein botertje, wat abrikoos, een beetje meloen en zachtfrisse zuren. Lijkt meer in balans dan vorig jaar. Goed gelukt en past uitstekend in de Excellent Selectie van Appie.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 9.99 |
|
|
| Croque Monsieur, Zalm met citroen, Bloemkool met kaassaus, aardappelpuree en varkensworstje, Oosterse zalmpakketjes van de BBQ, Gefrituurd eten, Tong, Salade met kaas, Patat, Fritto Misto, Ravioli |
2024
2023
2022
2021
2020
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 9.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.