Cimarosa

Chardonnay USA 2023
Geproefd op 8 juli 2025

Californische chardonnay met een fiets op het etiket. Omdat je in Californië zo lekker kan fietsen naar zee. Het moet niet gekker worden.

De smaak is gelukkig wel op-en-top Amerikaans. Iedereen die van hout houdt, wordt op z’n wenken bedient. Vanille, toffee, karamel, butterscotch en een verdwaald bosbrandje.

En dat alles voor een habbekrats. Wijlen onze collega Nicolaas Klei zou spreken over een Omfietswijn. Misschien dat de wijnmaker daar een voorschot op heeft genomen. Bij De Grote Hamersma krijgt deze Amerikaan een ster.

wine-score-star

2023

Wit
- California - Verenigde Staten
Producent: Cimarosa chardonnay >
12,5%
vol
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Lidl € 3.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Luxe quiche met truffel, Quiche met prei, champignon en blauwe kaas, Vis gegrild, Courgettepasta met kip en spinazie, Roerbak met groene kool en biefstukpuntjes, Pasta primavera met groenten en kip, Zwezerik, gebakken, Kip croustillant met pikante mangosaus, Griet, Radicchiosalade met pecorino
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.