Bonot Père et Fils

Chardonnay Partially Oak Aged 2023
Geproefd op 8 juli 2025

Verzorgde chardonnay met een uitstraling die het midden houdt tussen Bourgogne en Californië. Smaakt bovendien navenant. Het houtgebruik wordt niet geschuwd. Met wilde perzik, citroenpartjes, vanillestokjes en een dikke lel roomboter. Misstaat niet op een uit de hand lopende vrijdagmiddagborrel. Kan zelfs een Franse kaas aan. Of een California Roll.

wine-score-star

2023

Wit
- Vin de France - Frankrijk
Producent: Bonot Père et Fils chardonnay >
12,5%
vol
Te koop bij Prijs
Lidl € 5.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Pasta ovenschotel met tonijn, peultjes en kastanjechampignons, Hartige borrelplank sticks met roomkaasdip, Zoete aardappelsalade, Scandinavisch smørrebrød met biet en ei, Snelle kippensoep met maïs en prei, Hartige eiermuffins met kip en erwtjes, Orzo met zalm, Sticky bloemkool met rijst, Indische curry madras, Couscous salade met bloemkool, broccoli en artisjokharten
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.