Patriarche Père & fils

Chardonnay Brut
Geproefd op 2 september 2024

Mousserende Franse wijn, van champagnedruif chardonnay, vervaardigd door een aloude eerbiedwaardige Bourgognefirma.

Dat geeft nog voor je het glas heft al een sjiek gevoel. Het maakt het geen champagne, maar het is een goed begin.

En volgens velen ook verder goed, en zelfs beter, dan champagne, want lang zo droog niet. Vol rijp chardonnayfruit, zacht en vriendelijk. Met, en dat doet de rest van de wijnliefhebbers plezier, niks molligs of zoetsappigs: goed van zuren, en met in de afdronk een prettig bitter vleugje grapefruit.

wine-score-star

2024

Wit Mousserend
- Frankrijk - Frankrijk
Te koop bij Prijs
Plus € 6.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Blini, Baba Ganoush, Gravlax, Popcorn, Champignonensoep, Chips, Filopastei met wilde paddenstoelen, Calamares fritos, Garnalen Cocktail, Gerookte vis
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.