Hardy’s

Sauvignon Blanc 'Varietal Range' 2024
Geproefd op 27 februari 2026

Eerlijk is eerlijk. Aan de uitmonstering kan de firma Hardy’s nog wel wat doen. Want zo mooi zien de Varietal Range wijnen er niet uit. Laag hangend fruit, noemen we dat bij De Grote Hamersma. Want een etiket is toch het visitekaartje van je product.

Maar wellicht dacht men bij Hardy’s eerst maar eens te focussen op wat er in de fles gaat. En gelijk hebben ze. Want ondanks het warme klimaat van South Eastern Australia maakt men hier toch een knallend fris glas sauvignon. Knap.

Maak je op voor een vers gemaaid cricketveld, opgepoetste grapefruit en glimmende appelen. De ladder kan je thuis laten. Want zoals we al zeiden. Er is sprake van laag hangend fruit.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

Wit
- South Eastern Australia - Australië
Producent: Hardy’s sauvignon blanc >
12,5%
licht
Te koop bij Prijs
Plus € 5.29
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Gepocheerde zalm met dillesaus, Focaccia, Slakken, Salade gegrilde groenten, Pasta Pesto, Poke bowl zalm, Avocado's, Griekse pastasalade met krokante feta, Asperges, witte met ham, gesmolten boter en ei, Linguine met garnalen in citroen-roomsaus
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.