Vorig oogstjaar noteerden we:
‘Overdreven Australische chardonnay met een overschot aan rijpe bananen, ingeblikte ananaspartjes en zoals de familie De Bortoli zelf op het achteretiket omschrijft: ‘subtle nutty oak’. Nutty is het zeker. Oaky ook. Subtle niet zo.’
Thans veel subtieler en beschaafder. Lekkerder, beter, doordrinkbaarder.
2024
2023
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Dekamarkt | € 5.29 |
|
|
| Frisse salade met venkel en karnemelkdressing, Vispakketjes met aardappel, Zwaardvis, Crab Cakes, Vis gegrild, Amandelen, Hasselback pompoen, Tongschar, Fajitas, Traybake met kip, courgette en balsamico |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.