Druif van dienst hier is de moscatello selvatico. Een bastaard uit de oneindig grote muscatfamilie. Een voorouder is ooit vreemd gegaan met drogewijndruif bombino. En slippertjes kun je in de druivenwereld niet verbergen. Ze ruiken het aan je, proeven het.
Duidelijk muscat, maar droger, kruidiger. Met dartele zuren en een wilde, ruige oersmaak. Ondeugend.
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Vindmijnwijn.nl | € 10.25 |
|
|
| Gehaktsalade Hawaï met ananas en veldsla, Risotto pompoen, Kip kerrie, Roti kip, Gefrituurd eten, Rijstbowl met eendenborst, mango, limoen en lente-ui, Kip Korma gehaktballetjes, Gezouten karamelpopcorn met crispy chili-olie, Thaise viskoekjes, Gulab Jamun |
2022
| Te koop bij | Prijs |
| Vindmijnwijn.nl | € 10.25 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.