Phebus

Chardonnay Reserva 2025
Geproefd op 27 augustus 2026

Anders dan een paar jaar geleden biedt Phebus Chardonnay Reserva weer een overvloed aan rondeur. Ze zijn weer afgestapt van rank en slank, en het is weer tropisch fruit en overrijpe perzik wat de klok slaat.

Met 1,6 gram suiker per 100 ml kan hij al niet meer droog genoemd worden. Dat zit op de grens van halfdroog en halfzoet. Niets mis mee, maar je moet het wel even weten. Daar zijn liefhebber voor.

wine-score-star

2025

wine-score-star

2022

wine-score-star

2019

Wit
- Mendoza - Argentinië
Producent: Phebus chardonnay >
13,5%
mediumzoet
vol
Vegan
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
De Monnik Dranken € 11.95
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Scandinavisch smørrebrød met biet en ei, Zoete aardappel-linzensoep, Broodje kip, Meerval, Popcorn, Risotto met kip, Omelet met paddenstoelen, Italiaanse rotolo met spinazie, snijniet en ricotta, Gebakken spitskool met misoboter van de BBQ, Spinazie
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen, met tegenwoordig ook alcoholvrije tips.