Winzer Krems

Grüner Veltliner 2023
Geproefd op 10 september 2024

Goede wijn behoeft geen krans, en een goede druif ook niet. Ja, er zijn producenten, ook deze, die fijne bijzondere cuvée’s maken van grüner veltliners van oude stokken of bijzondere wijngaarden.

Maar het fijne van grüner veltliner is dat hij zo, zonder meer, ook al zoveel plezier geeft. Fris en fruitig, slank en opgewekt, waarbij wat limoen en een partje grapefruit, en iets peper wat pit geven. Drinkt soepel weg, en blijft je toch bij, biedt in de smakelijke afdronk meer finesse dat je op eerste kennismaking gedacht had.

wine-score-star

2023

wine-score-star

2020

wine-score-star

2019

Wit
- Niederösterreich - Oostenrijk
Producent: Winzer Krems grüner veltliner >
12,5%
licht
Te koop bij Prijs
Picnic € 7.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Groene asperges, Naan met koriander en knoflook, Plantaardige Bastilla, Witlof uit de oven, Gebakken coquilles, Groene pasta met boerenkool, Frittate met witte asperges, krieltjes, spinazie en kerrie, Bibimbap vegetarisch, Winterse lasagne met groene groenten, Guacemole
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.