Nooitgedagt

Chardonnay 2025
Geproefd op 7 april 2026

Zuid-Afrikaanse chardonnay die zijn leven gebeterd heeft. Werd vorig oogstjaar nog vlakheid verweten vanwege het missen van frisheid. Inmiddels weer helemaal on par. En dat resulteert in zijn beste score ooit. In deze prijsklasse zeker niet verkeerd.

Wij hadden voor oogstjaar 2025 gedagt aan wilde perzik, appelmoes met verse kaneel, ananas, limoen en een vanillestokje.

wine-score-star

2025

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2021

Wit
- Western Cape - Zuid-Afrika
Producent: Nooitgedagt chardonnay >
13,5%
medium
Te koop bij Prijs
Picnic € 4.79
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Gegrilde zeebaars, Zwaardvis, Zuurkoolrolletjes in gerookte zalm, Tortillas, Morilles, Pasta Sardines, Fritto Misto, Kip curry, Vispakketjes met aardappel, Omelet met paddenstoelen
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.