Pinot grigio zonder poespas of pretenties, maar wel flink wat treden hoger op de kwaliteitsladder. Vol en romig van smaak zonder log te wezen, goed droog en toch zacht, en met limoen en grapefruit die duidelijk maar zeer zachtaardig aanwezig zijn. En dan smaakt-ie ook nog veel duurder dan-ie is. Een plezier.
2023
2020
| Te koop bij | Prijs |
| onbekend | € 8.95 |
|
|
| Foe yong hai, Romige courgettepasta met garnalen en kruiden, Broodje eiersalade, Pesto tortellini ovenschotel met kaas, Griekse keuken, Pasta carbonara taart, Crudités, Ravioli met citroen-roomsaus, Girasoli, Huzarensalade |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.