Chardonnay de allemansvriend, altijd inzetbaar, iedereen terwille. Vol sappig fruit, met een slanke lijn en ook verder een plezant voorkomen. Niet houtdragend.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.29 |
|
|
| Papaja-Manosalade met geoorsterde zalm, Roerbak met groene kool en biefstukpuntjes, Frittatas, Ramen met kip, Broccolirijst met kip en witte asperges, Omelet met paddenstoelen, Poke bowl zalm, Botersaus, Pastasalade met garnalen, avocado en cocktailsaus, Groentestoof |
2024
2023
2022
2021
2020
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.29 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.