Josef Ehmoser

Grüner Veltliner 'Terrassen’ 2024
Geproefd op 25 januari 2025

Een jaar waarin de plukkers al vroeg aan de bak moesten. Door een warme winter en dito lente. Overigens leverde het geen ‘meerwerk’ op: hagel en toch ook vorst (op de verkeerde momenten) zorgden ervoor dat er minder druiven in de mandjes belandden.

Toch tevreden gezichten: de kwaliteit bleek goed. Rijpe, gulle en uitgebalanceerde grüner. In ieder geval wel bij Ehmoser. Rijk fris appelgroen met citruskruiden en een minerale afdronk plus die pfefferl, dat zo eigenzinnige en karakteristieke pepertje waar deze druif voor tekent. .

 

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

wine-score-star

2021

wine-score-star

2020

Wit
- Wagram - Oostenrijk
Producent: Josef Ehmoser grüner veltliner >
12,5%
licht
Biologisch
Duurzaam
Sterwijn
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Colaris € 12.75
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Guacemole, Wiener Schnitzel, Stamppot, Tapenade, Bitterballen, Linezensalade met halloumi, aubergine en tahindressing, Stamppot van rauwe andijvie met spekjes, Gebakken kabeljauw met tomatensalsa, Traybake zalm en asperges, Hutspot
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.