Camille de Labrie

Chardonnay 2023
Geproefd op 9 juni 2024

Etiket met een tekening van de zevenjarige Camille de Labrie troffen we ook al op de fraaie rode bordeaux, een soort tweede wijn van Saint-Émilion grand cru classé Château Croix de Labrie. En ook deze chardonnay mocht ze versieren.

Chardonnay vind je wereldwijd, maar chardonnay en bordeaux, da’s toch een ongewone combinatie. Ongewoon, maar zeer geslaagd. Ze hebben niet geprobeerd er een soort grand cru van te maken, met sjieke smaken en een dure eikenhoutopvoeding, maar hebben ‘m wel met alle zorg en toewijding grootgebracht.

Puur chardonnay, rijk en romig, vol en vriendelijk, vol intrigerende nuances in geur en smaak, en toch ook een onbekommerd plezier. Plezier op grand cru-niveau uiteraard.

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

Wit
- Vin de France - Frankrijk
Producent: Camille de Labrie chardonnay >
13,5%
vol
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Colaris € 12.50
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Traybake met kip, courgette en balsamico, Biefstuk met bearnaise, Aardappelknolsederijpuree met gegratineerde kaas, Tarbot, Kip croustillant met pikante mangosaus, Fazant, Gamba's van de grill, Vis in botersaus, Oosterse zalmpakketjes van de BBQ, Aardappelsoep
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.