Een prettig laag alcoholpercentage: 11,5 procent.
Verhoogt de doordrinkfactor. Kortom, schenk nog eens in een geniet van garnacha in zijn pure vorm.
Gulle kersenfruit, vlezige frambozen, een defilé’tje zomerkoninkjes, vriendelijk zwaaiend met wat kruidentakjes.
2024
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Wijnvoordeel | € 5.99 |
|
|
| Baba Ganoush, Pizza Margherita, Vis gestoofd, Thaise biefstuk salade, Gehaktsalade Hawaï met ananas en veldsla, Lasagne met ham en ricotta, Traybake met kip, courgette en balsamico, Kip uit de oven met citroen en groene kruiden, Szechuan gerechten, Big Mac |
2024
2023
| Te koop bij | Prijs |
| Wijnvoordeel | € 5.99 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.