Villa Larose

2023
Geproefd op 15 april 2024

Provenceplezier voor een Hemaprijsje. Villa Larose smaakt zoals het etiket belooft, zoals je hoopt. Rosé als een Zuid-Franse dageraad. Het belooft wederom een mooie dag te worden, maar nu is het nog lekker koel. 

Een zacht briesje brengt geuren van fruit en Provençaalse kruiden mee. En van capucino, maar denken ze nu echt dat je gaat ontbijten met koffie?  Die heerlijke dageraad moet direct geconsumeerd.

wine-score-star

2023

Rosé
- Méditerranée - Frankrijk
Producent: Villa Larose grenache >merlot >syrah >
13%
licht
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Hema € 6.00
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Vis gegrild, Patat, Aloo Gobi, Gyros, BLT sandwich, Vispakketjes met aardappel, Olijven, Rijsttafel, Midden-Oosterse kip wraps met munt-sumakdip, Ham
wine-score-star

2023

Rosé
- Méditerranée - Frankrijk
Producent: Villa Larose
grenache >merlot >syrah >
13%
licht
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Hema € 6.00
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.