Vorig oogstjaar nog pronkend met ‘cabernet sauvignon’ op het etiket. Die duiding is nu verdwenen.
Maar gelukkig niet de kleur. Wel wat lichter dan de 2023: doorkijkroze in plaats van lichtrood.
En de mond mist ook niks: kersen, bessen , frambozen. Plus aardbeien op sap. Een stevig zoetje in de afdronk. Vrolijke bedoening.
2024
2022
Te koop bij | Prijs |
Boon's Pitstop | € 6.59 |
Boon's Markt | € 6.59 |
MCD | € 6.59 |
|
Kip Tikka Masala, Cottage pie, Hamtaart, Pasta Pomodoro, Roerbak met groene kool en biefstukpuntjes, Fish and Chips, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Pompoensoep, Biefstuk friet, Haloumi met tomaat |
2024
2022
Te koop bij | Prijs |
Boon's Pitstop | € 6.59 |
Boon's Markt | € 6.59 |
MCD | € 6.59 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.