Volgens het etiket gaat hij goed samen met salades, vis en desserts. Dat laatste zou mijn keuze niet zijn, maar verder kan hij een zomer lang bij allerlei gelegenheden uitkomst bieden. Minder zuren dan veel andere roséwijnen, eerder een beetje rond. Het dessert gaat dan wat ver, maar een eenvoudig kaasplateau kan hij wel hebben.
2024
2023
2022
2020
2019
2018
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.29 |
|
|
| Salade Calamari, Pittige currysoep met groenten, Bouillabaisse, Vis gegrild, Kip uit de oven met citroen en groene kruiden, Vis gestoofd, Nasi Goreng van bloemkoolrijst en garnalen, Aubergine, Pizza Margherita, Roerbak met groene kool en biefstukpuntjes |
2024
2023
2022
2020
2019
2018
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 5.29 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.