Undurraga

2024
Geproefd op 25 maart 2025

Volgens het etiket gaat hij goed samen met salades, vis en desserts. Dat laatste zou mijn keuze niet zijn, maar verder kan hij een zomer lang bij allerlei gelegenheden uitkomst bieden. Minder zuren dan veel andere roséwijnen, eerder een beetje rond. Het dessert gaat dan wat ver, maar een eenvoudig kaasplateau kan hij wel hebben.

wine-score-star

2024

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

wine-score-star

2020

wine-score-star

2019

wine-score-star

2018

Rosé
- Valle Central - Chili
Producent: Undurraga cabernet sauvignon >
12,5%
medium
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 5.29
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Salade Calamari, Pittige currysoep met groenten, Bouillabaisse, Vis gegrild, Kip uit de oven met citroen en groene kruiden, Vis gestoofd, Nasi Goreng van bloemkoolrijst en garnalen, Aubergine, Pizza Margherita, Roerbak met groene kool en biefstukpuntjes
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.