Las Viñas del Señorío

Reserva 2019
Geproefd op 18 april 2025

Deze wijn is vrij vertaald afkomstig uit de Wijngaarden van de Heerlijkheid. En ze maken er ook een best wel heerlijke reserva.

Hij lijkt een beetje op ouderwetse Rioja. Om de fles zit zelfs zo’n nostalgisch koperen netje. Maar wel ouderwets in de goede zin van het woord. 12 maanden rijping op Amerikaans eiken heeft zijn sporen nagelaten: vanille en sigarenkistjes. Het hout en de jaren hebben gelukkig het fruit niet verdrongen. Er resteren nog volop bramen, pruimen en kersen. Dat dit voor die prijs kan!

wine-score-star

2019

Rood
- La Mancha - Spanje
Producent: Las Viñas del Señorío tempranillo >
13%
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Jumbo € 3.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Jambalaya, Tacos, Hummus, Kikkererwten taco's met chorizo en kaas, Eekhoorntjesbrood, Kip met paprika’s, Spaanse kip met paprikasaus, Bibimbap met rund, Paella, Thaise curry met kikkererwten
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.