Bricco Lagotto

Appassimento 2022
Geproefd op 16 december 2024

Hand geplukte barberadruiven. Vervolgens een tijdje te drogen gelegd. Daar hebben de wijnmakers tegenwoordig een handje van getuige het fiks toegenomen aanbod van wijnen met een dergelijk daderprofiel.

Met name rood -en dan vooral uit de noordelijker regio's van Italië - zoeken de zoetliefhebber. Ook deze barbera toont zich behaagziek. Maar in de goede zijn van het woord. Rijpe kersen, pruimen op sap, rozijnen, Bon Maman bosbessenconfiture, een de maat tikkend kaneelstokje, speculaaskruiden en zwart fluwelen tannines.

Rood als een behaaglijke plaid.

wine-score-star

2022

wine-score-star

20222

Rood
- Piemonte - Italië
Producent: Bricco Lagotto barbera >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Les Généreux € 11.50
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Traybake pasta pancetta, Pasta tomatensaus, Pasta Arrabbiata, Pasta Pomodoro, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Lasagna, Orechiette met palmkool, zongedroogde tomaten en olijven, Prosciutto, Winterse minestrone, Orechiette met venkelworst en wilde spinazie
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.