El Arbol

Carmenère 'Reserva' 2023
Geproefd op 11 november 2024

De zo'n anderhalve eeuw geleden bijna uitgestorven bordeauxdruif carmenère is naaste familie van de beroemde cabernet sauvignon. En dat proef je. Deftig cassisfruit, voorname tannines, statig, slank en sierlijk van structuur.

Maar daarnaast heeft carmenère iets wat cabernet sauvignon niet heeft. Een aangename rokerigheid. Alsof een wijnboer gesnoeide wijnranken stookt voor de barbecue.

Fijn ook van beide familieleden: zelfs in zulke buitengewoon pinpasvriendelijke uitvoeringen als deze smaken ze karaktervol en sjiek.

wine-score-star

2023

wine-score-star

Rood
- Chili - Chili
Producent: El Arbol carmenère >
medium
Sterwijn
Te koop bij Prijs
Aldi € 4.49
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Linzen dahl, Zwarte bonenstoof met chipotl, chocola, korianderzaad en komijn, Dal, Fajitas rundvlees, Irish stew, Runderlappen, Massaman curry met sperziebonen, Cottage pie, Fajitas vegetarisch, Thaise rode curry
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.