Torres

Pagos del Cielo Celeste Crianza 2022
Geproefd op 18 mei 2026

De grote beer prijkt op het etiket. De ondertitel ‘Pagos del Cielo’ kunnen we vrij vertalen als hemelse verdienste. Hiermee geeft Torres aan behoorlijk wat eer in te leggen met deze wijn.

Na proeven kunnen we dat beamen. Een erg mooie klassieke ribera del duero. Vol van vooral rood en ook nog wat zwart fruit. Kreupelhout en kruiden, kersensap en vanille. Wat milde chocolade en de ingrediënten voor de kersenbonbon zijn compleet, zonder te overdrijven. Ook de 12 maanden Frans en Amerikaans eiken overschreeuwen de smaak niet.

En ondanks de grote populariteit is deze wijn de afgelopen jaren niet veel duurder geworden. Aanrader zonder meer.

 

 

wine-score-star

2022

wine-score-star

2016

wine-score-star

2013

Rood
- Ribera del Duero - Spanje
Producent: Torres tempranillo >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 20.79
wine-score-star

2022

wine-score-star

2016

wine-score-star

2013

Rood
- Ribera del Duero - Spanje
Producent: Torres
tempranillo >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Gall & Gall € 20.79
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.