Pagos de Indalia

La Cabra & La Bota 2017
Geproefd op 27 februari 2020

Fascinerend wit. Opvallend rood. Eveneens uit het zuiden. Komt officieel uit Ribera del Andarax. Klinkt even dreigend als het coronavirus maar deze tinot resulteert niet in een loopneus en een licht verhoging, hooguit in een snelle wandeling naar de glazenkast.

Free run juice van drie druiven. Rood van het opgewekte soort maar niet bepaald onbenullig. Inhoud, sap en kracht. Licht eikenbewijs: ruggengraat & zoetje. Bramen, bessen, pruimen, zwiertje laurier en rijpe tannines. La Cabra & La Bota. Verhaal over druivenpukkers die meer aandacht hadden voor de inhoud van la bota (de heupfles) dan voor la cabra (de berggeit) die zich op een andere manier te goed deed aan de druivenoogst. 

wine-score-star
Rood
- Ribera del Andarax - Spanje
Producent: Pagos de Indalia cabernet sauvignon >syrah >tempranillo >
13,5%
vol
Biologisch-dynamisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
AndereWijn € 15.00
Vindmijnwijn.nl € 16.95
wine-score-star
Rood
- Ribera del Andarax - Spanje
Producent: Pagos de Indalia
cabernet sauvignon >syrah >tempranillo >
13,5%
vol
Biologisch-dynamisch
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
AndereWijn € 15.00
Vindmijnwijn.nl € 16.95
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van de laatste top 5, actuele supermarkt vondsten, aanbiedingen en favorieten van De Grote Hamersma! Met informatie, trends en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.