Is een heel andere druif, montepulciano, uit elders in Italië, maar doet ons toch vaak denken aan sangiovese, de druif van chianti.
Aan landwijnchianti. Wat wat anders is dan pizzeriachianti. Niks schraals. Boers, aards, stoer. Die geuren van zonnige herfst die je ook in landelijke chianti vindt, die slanke gespierdheid, en dan hier stoerder, donkerder.
2021
2019
| Te koop bij | Prijs |
| Hoogvliet | € 6.99 |
|
|
| Sukade, Melanzane alla Parmegiana, Zoervleisj, Hachee, Biefstuk ala Fiorentina, Saltimbocca alla Romana, Linzen dahl, Runderwang, Pasta tomatensaus, Wrap met gehakt, kidneybonen, mais en courgette |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.