Vaste kracht in het schap van Albert Heijn. Al jaren stabiel. Zowel in score als in prijs. Biodynamisch ook nog eens. Knap.
Wat een hoop mensen niet zien is dat het leeuwendeel van de supermarktwijnen uit de Languedoc op de markt komt onder de grootste IGP van Frankrijk: Vin de Pays d’Oc. Zo niet Château Tapie. Adel verplicht als je een heus kasteel hebt. En dus wordt Tapie rood gelabeld onder de Languedoc AOP. Het is heus.
Deze blend van GSM met carignan geeft respectievelijk rood fruitsap, krachtige structuur, zonnige deftigheid en dierlijke aroma’s. Château Toppie hadden ze hem ook mogen noemen.
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.99 |
|
|
| Hete bliksem, Lamskebab of shis kebab |
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.99 |
|
|
| Hete bliksem , Lamskebab of shis kebab , ... |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.