Best enjoyed with good food, family and friends.’
Lezen we dit op het achteretiket dan zijn we bij De Grote Hamersma altijd extra op onze hoede. Maar dat is helemaal niet nodig bij de Bin 40 Merlot. Een sappige allemansvriend met net niet rijpe bramen, vanillestokjes en laurierdrop.
Confectie, dus zeker geen haute couture. Maar wel ‘ready to drink’. Zit sinds vorig jaar in de lift.
2025
2024
2023
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.65 |
|
|
| Bibimbap vegetarisch, Empanadas, Indiase Keema curry met komkommerraita, Macaroni and Cheese, Cheesesteak Sandwich, Varkenskoteletten, Borscht, Pasta met spinazie en bacon, Broodje salami, Filet Mignon |
2025
2024
2023
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 6.65 |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.