Masca del Tacco

Susumaniello 2022
Geproefd op 22 juni 2024

Lees alles over z’n zeldzame druif bij hun bijzondere rosé.

Doet hier echter vooral denken aan Zuid-Italië. Niet dat daar iets mis mee is, zeker niet op koude, Hollandse winteravonden, maar biedt weinig eigen karakter, weinig dat ‘m op het eerste gezicht anders maakt dan primitivo: zwoel, zonnig, rijk, zacht, portachtig. Cacao, espresso, specerijen.

Wat meer pit en zuren, dat wel. En dat doet goed, als evenwicht tegenover al deze zonnige warmte.

wine-score-star

2022

wine-score-star

2021

Rood
- Puglia - Italië
Producent: Masca del Tacco primitivo >
14,5%
vol
Duurzaam
De Groene Hamersma
Te koop bij Prijs
Wijnkring € 14.95
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Orechiette met venkelworst en wilde spinazie, Pasta met spinazie en bacon, Linguine met venkelworst en gekarameliseerde tomaten, Orechiette met feta en olijven, Spaghetti Bolognese, Turkse keuken, Geroosterde paprika pasta, Stracotto, Pappardelle met pompoen, knoflook en chili, Leidse kaas, van jong tot oud
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.