De Barrel Select wijnen van Norton zijn allemaal krachtpatsers. Deze malbec is het sportschoolneefje van de merlot. Kruidig met veel donker fruit van met name pruimen. Aardig wat zachte tannines, plus nog wat hints van koffie en cacao. Inmiddels een vaste waarde.
2025
2024
2023
2021
| Te koop bij | Prijs |
| Albert Heijn | € 7.99 |
|
|
| Schapenvlees, als schapenbout en shaslik, Irish stew, Erwtensoep, Turkse keuken, Wrap met gehakt, kidneybonen, mais en courgette, Lam barbecue, Geit barbecue, Surinaamse keuken, Lam gestoofd, Ossenhaas |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.