Tenuta Ulisse

Montepulciano 2023
Geproefd op 16 april 2025

Ook dit jaar weer een erg aantrekkelijke wijn in een leuke flacon. Een toepasselijk etiket ook, waarop gekleurde glazen feestelijk lijken te walsen.

Het is ook feest in het glas. Er wordt getrakteerd op kersenbonbons, after eight chocolaatjes (inclusief een fijn mintje) en hazelnootjes. Wat tannine en zachte zuren houden ons bij de les. Lekker!

wine-score-star

2023

wine-score-star

2022

wine-score-star

2021

wine-score-star

2020

wine-score-star

2018

Rood
- Montepulciano d’Abruzzo - Italië
Producent: Tenuta Ulisse montepulciano >
14%
vol
Te koop bij Prijs
Albert Heijn € 9.99
wijn spijs icon Wat eten we er bij?
Melanzane alla Parmegiana, Pasta Arrabbiata, Pasta met Ricotta, Kikkererwtensoep, Biefstuk ala Fiorentina, Wrap met gehakt, kidneybonen, mais en courgette, Runderwang, Vegan wraps met aubergine, courgette en geroosterde paprika, Tikka Traybake met kip, bloemkool en trostomaatje, Salami
Sluiten ×

Schrijf je in voor de Nieuwsbrief

Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.