Knallend frisse blend van colombard en sauvignon blanc uit de Côtes de Gascogne. Het land waar men vroeger Armagnac maakte. Maar ja, wie drinkt dat nog vandaag de dag…?
Dan maar fris wit, zullen ze ter plaatse gedacht hebben. Dat tikt een stuk makkelijker weg. En daar pikken Astrid en Thérèse een graantje van mee.
Stuivend met groene appel, citroenzest, vers gemaaid gras, witte bloesem en oneindig veel passie.
2025
2024
| Te koop bij | Prijs |
| Astrid & Thérèse | € 10.95 |
|
|
| Rijsttafel, Holland Mosselpannetje met witte wijn, Risotto pompoen, Koolvis, Quiche met geroosterde zomergroenten en feta, Schol, gebakken of gegratineerd, Aardappelsalade, Lekkerbekje, Haringsalade, Kip Piri Piri ovenschotel |
Alle goed scorende week-aanbiedingen, de wijnevent kalender en wekelijks tientallen nieuw geproefde wijnen! Met informatie en tips over de beste wijnen op de Nederlandse schappen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Hierdoor kunnen we o.a. onze site verbeteren en optimaliseren. Meer over ons cookiebeleid vind je hier.